В ДАРУНОК СЕЛУ – НОВИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

День села у селі Широке Горохівського району відзначили відкриттям нового дитячого майданчика, облаштованого за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». На урочистості завітали представниця Фонду Людмила Марадевич та голова Горохівського районного осередку УКРОПу Олександр Вольчинський.
«Ідея встановити дитячий майданчик у селі виникла давно, адже попри те, що село невелике дітей досить багато, – розповіла голова ініціативної групи Ольга Садова. – Із 60 маленьких жителів – 37 дошкільнят. За умови, що в селі немає дитячого садка батькам надзвичайно важко організувати дітям бодай якесь дозвілля». 
Жителі села вирішили почати самостійно обкошувати територію, привезли пісок, виготовили пісочниці та лавочки, і навіть провели освітлення до новенького майданчика. Однак, встановити дитячий майданчик самотужки сільській громаді було не під силу. Тому громада звернулася у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». 
Людмила Марадевич привітала жителів зі святом та відзначила активність і наполегливість громади села.
«Презентувати ті проекти, де громада виступила головним ініціатором, де люди не словом, а ділом продемонстрували власне прагнення щось змінити, удвічі приємніше. Звісно, вирішити усі проблеми одномоментно ніяк не вдасться, але маленькими кроками, ось такими, здається дрібними, але напрочуд важливими справами, ми рухаємося уперед. Особливо приємно, що перетворення громади розпочинаються із забезпечення дітей найнеобхіднішим, адже діти це найкраща інвестиція», – зазначила Людмила Марадевич. 
Ще одним подарунком від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» до свята села став приїзд аніматорів гурту «Ендорфін». Найменші жителі Широкого не стримували радощів, бо ж відтепер дитячий майданчик стане улюбленим місцем їхнього відпочинку.

 

Оксана

Залиште коментар