У Забужжі відзначили День старостинства

Громада села Забужжя, що входить до Рівненської ОТГ, відзначили День старостинства. На свято завітала представниця Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Лариса Солом’янюк.
Урочистості розпочалися із вітальних слів гостей та нагородження найактивніших жителів громади. Особливі відзнаки за сумлінну працю та вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток старостинства отримали бібліотекар Надія Сидун, очільниця відділу освіти Рівненської ОТГ Наталія Даниш, стоматолог Забузької амбулаторії Галина Пічко.
Лариса Солом’янюк наголосила, що Рівненська громада, попри те, що зустріне першу річницю існування лише восени цього року, уже зуміла досягнути неабияких успіхів, втілити чимало проектів.
«Приємно відвідувати такі заходи, коли збирається мало не вся громада, адже на святкування приходять цілими родинами, з маленькими дітьми, – зазначила Лариса Солом’янюк. – На урочистостях, як правило, діляться успіхами перемогами, а вашій громаді, як і селу, дійсно є чим пишатися. Тішимося, що цього року вдалося втілити великий проект із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», замінивши усі шкільні дошки на нові. Наше завдання нині – разом будувати нове село – успішне, заможне, де житиме та працюватиме молодь».
Крім цього, у дарунок від Фонду Ігоря Палиці учасники волейбольних команд села отримали нову спортивну форму.
Нагородили цього дня і найкращих господарів громади, адже напередодні свята у кожному із сіл старостинства проводився конкурс «Казкове подвір’я». За його підсумками, в Новоугрузькому найкращим визнано обійстя Миколи Розмариновського, у Локутках – Катерини Гурко, у Вербівці – Світлани Войтович, у Забужжі – Альони Стецюк.
Урочистості продовжилися концертом аматорів сцени. За традицією місцеві виконавці ділили сцену із гостями з інших сіл громади – кожне село підготувало виступ. Завершилося святкування дискотекою у сільському будинку культури.

oksy

Залиште коментар