У Луцьку – волейбольний турнір

Традиційно на початку осені в стінах Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся турнір з волейболу серед дівчат. Цьогоріч участь у змаганнях взяли  дівчата 2004 року народження та молодші. Турнір відбувся за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» 10–12 вересня. 

За звання найкращих боролися волейболістки з Луцька, Нетішина (Хмельницька обл.), Калинівки (Вінницька обл.), Білої Церкви (Київська обл.), Запоріжжя.

Директор ВОДЮСШ, заслужений тренер України, Богуслав Галицький розповів, що турнір проводять двічі на рік. Про те, ці змагання – особливі. Адже ціль турніру – відібрати найкращих гравців у збірну команду України.  

  • Перед нами стоїть непросте завдання. Ми маємо укомплектувати збірну команду цієї вікової групи, яка буде захищати честь нашої держави на міжнародних змаганнях, – зазначив Богуслав Андрійович.

На турнір завітав головний тренер жіночої збірної команди з волейболу України Гарій Єгіазаров. Він передав вітання від імені всіх членів комітету та висловив побажання, щоб національна збірна поповнилася найкращими гравцями.  

Потрапити в збірну команди України – мрія луцької волейболістки Катерини Черкашиної. Дівчина почала займатися волейболом у другому класі. Відтоді пройшло  6 років та вона не полишає улюбленої справи. До речі,  Катерина Стала однією з найкращих гравців турніру.

За результатами змагань перше місце виборола команда ОДСШ м. Луцьк (кращий гравець – Катерина Черкашина);

друге місце – команда з Калинівки Вінницької обл. (кращий гравець – Лілія Вабіщевич);

третє місце – команда з Білої Церкви (кращий гравець – Яна Усова).

tilkyrazom

Залиште коментар