День кварталу на Привокзальному. Святкуємо разом!

День кварталу – свято, що об’єднує родину, сусідів, лучан. 

16 вересня День кварталу відзначатимуть жителі  мікрорайону Привокзальний.  Урочисте масове дійство відбудеться на території школи №15 (вул. Привокзальна, 5 а). Початок о 12:00.

Свято кварталу для лучан організовує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» спільно з громадською організацією «Волинський актив молоді».

На гостей дійства чекає насичена та цікава програма.

Танцюватимуть, співатимуть та розважатимуть присутніх дитячі колективи навчальних закладів Луцька, Творчої студії Наталії Журавльової, фольклорний гурт «Барви».  Хедлайнери свята – волинський квартет з італійським присмаком «Luciano» та кавер-гурт «Partyfon».

Для найменших жителів мікрорайону – творчі майстер-класи з ліпки глиною, технік образотворчого мистецтва, бульбашкове шоу та інші цікаві розваги.

 І це ще не все: на спортивній арені відбуватимуться змагання з міні-футболу серед школярів та працюватиме зона дитячої легкої атлетики. А вихованці СК «Герць» продемонструють справжній бойовий гопак.

Кульмінаційною миттю стане розіграш цінних подарунків, серед яких: велосипед, планшет, смартфон. А ще присутні смакуватимуть справжнім козацьким кулешем та різноманітними смаколиками.

На завершення свята – запальна дискотека.

Буде яскраво,  цікаво, жваво і по-родинному. Не пропустіть!

Довідково: Другий рік поспіль свято кварталу для лучан організовує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» за підтримки ГО «Волинський актив молоді».

Торік День кварталу відзначили жителі 33-го, 40-го мікрорайонів, Вересневого та ЛПЗ. Для лучан це свято запам’яталося яскравими емоціями, дружньою атмосферою та цікавою програмою розваг.  Цього року День кварталу святкуватимуть жителі ще трьох мікрорайоні Луцька.

23 вересня День кварталу завітає до мешканців Кічкарівки. Свято відбудеться на території ЗОШ №13.

30 вересня День кварталу святкуватимуть лучани, що проживають у районі вулиці Дубнівської. (Дійство відбудеться на території ЗОШ №7).

 

 

tilkyrazom

Залиште коментар