Жителі Хворостова відзначили 448 річницю села

Вперше у Хворостові Володимир-Волинського району відсвяткували День села. Ідейним натхненником цієї події та ведучою на святі стала представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», член партії УКРОП Орися Нехай, яка родом із цього невеличкого села. Жителі Хворостова підтримали її ініціативу і спільно організували гарне свято. А Фонд  надав благодійну допомогу для музичного оформлення цього дійства.
Перша згадка про село датується 1570 роком у книзі Олександра Цинкаловського «Стара Волинь і Волинське Полісся». Учасники урочистостей більше дізналися про цікаві факти з історії Хворостова, згадали відомих постатей, яких доля пов’язала з цим селом, а тоді відзначили подяками і нагородами сучасних активістів.
Повагу і дяку за активну життєву позицію ведучі свята висловили учасникам військових дій на сході України: Вадиму Виноградову, Павлу Гнатюку, Анатолію Форманюку та Миколі Смику. А ще нагороди отримали найменше жителі, наймолодші та найстарша пари, місцевий фермер. Із особливою шаною зі сцени привітали довгожительку села Ганну Доюк, якій того дня виповнилося 89 років.
Учасників свята радували піснями талановиті місцеві аматори Людмила Оцалюк, Анатолій Нінічук, Оксана Лещук-Янчук, Світлана і Дмитро Терьохіни, Людмила Поліщук, Ольга Костюк, тріо Доюків, Христина Хомюк, Сергій Фурманюк, а також квартет «Кумоньки».
Укропівка Орися Нехай подякувала жителям села за активність.
«Дуже рада, що мою ініціативу всі підтримали і разом ми зробили таке чудове свято, – зазначила зі сцени пані Орися. – Якби не Ви, мої односельчани, то цього всього не було б. У мене душа радіє, коли бачу скільки зібралося людей на свято. Цей захід переконує: спільними силами ми багато можемо зробити для рідного села. Від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» вітаю усіх з таким гарним і приємним днем. Впевнена, що разом ще реалізуємо проекти, які допоможуть розвивати село і робити життя у ньому приємним, цікавим, активним».
Супроводжувалося свято смачним кулішем з домашньою курочкою, ухою, смаженим шашликом, варениками, пиріжками, бутербродами і ще багатьма іншими смаколиками від хворостівських господинь.

oksy

Залиште коментар