Учні з Луцька поїдуть до Страсбурга

У Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі «Дитятко» фільм «Учнівська обласна рада» у номінації «Місцеве самоврядування – це ми» отримав третє місце.

Про що мріють учні старших класів, які ідеї прагнуть втілити в життя і над чим працюють вже нині? За підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у чотирьох школах міста, в яких діють фонди розвитку навчальних закладів, у травні відбувся конкурс «Учнівська обласна рада». Його учасниками стали ЗОШ № 11, 12, 16 та 13. Для учнів старших класів організували  роботу в залі засідань Волинської обласної ради. Окрім цього школярі брали участь у підготовці проектів рішень, голосували та презентували свої ідеї. Всі етапи роботи фільмували на камеру, писали сценарій, в результаті спільної роботи змонтували фільм «Учнівська обласна рада», що став учасником фестивалю.  

img_0525

Телефестиваль «Дитятко» вже восьмий рік поспіль збирає талановитих дітей з усього світу. Цього року на фестиваль надіслали понад 1200 робіт з 89 країн. Україну представляли роботи з усіх областей. Журі конкурсу відзначило високий рівень  фільмів, які взяли участь у фестивалі. Фільм «Учнівська обласна рада» спершу потрапив у фінал, де було 10 учасників. Журі довго обирало переможців, адже кожен учасник відповідально підійшов до завдання. Фільм про органи місцевого самоврядування очима волинських дітей, зайняв третє місце.

img_0424

Перебуваючи на Міжнародному фестивалі, діти мали можливість познайомитися з відомими акторами, режисерами, журналістами, поспілкуватися один з одним.

img_0156За результатами конкурсу учні отримали диплом та запрошення двох школярів до Страсбурга у штаб-квартиру Ради Європи у Франції. Там школярі познайомляться з діяльністю впливової міжурядової організації, візьмуть участь у її заходах, поспілкуються з молоддю з інших країн. А головне кожен із учасників учнівської обласної ради назавжди запам’ятав для себе, що таке органи місцевого самоврядування і мовою телебачення розповів іншим, якою вони хочуть бачити рідну Волинь.

 

 

 

 

 

oksy

Залиште коментар