Венеціанський карнавал у Арт-галереї

У Арт-галереї Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», що на 2 поверсі ЦУМу, справжнісінький Венеціанський карнавал. Напередодні новорічно-різдвяних свят юні митці творчої студії «Чарівний пензлик» представили чарівну колекцію карнавальних масок. Своїми неповторними образами та граційністю діти на деякий час перенесли  глядачів у казкову, романтичну, загадкову Венецію.

Головним атрибутом Венеціанського карнавалу завжди були й залишаються маски. Це не просто аксесуар, що закриває обличчя, а цілий витвір мистецтва. Таємниці їхнього виготовлення передавалися з покоління в покоління, зберігаючи основні традиції. Учні «Чарівного пензлика» теж долучилися до цього таїнства. Карнавальний атрибут виготовляли власноруч, впродовж трьох тижнів. Усі учні презентували свої витвори на імпровізованому подіумі. Польоту дитячої фантазії не було меж. Тут ожили казкові герої, міфічні персонажі, фантастичні тварини й птахи.

  • На створення таких образів нас надихнула Наталія Градиська своєю виставкою, що саме експонується у Арт-галереї. Ми теж вирішили трішки потворити. Кожна дитина «Чарівного пензлика» власноруч виготовила карнавальну маску в форматі хенд-мейд. Це був довгий клопіткий процес. Було весело, цікаво, творчо й нелегко, – розповіла  керівник ГО «Чарівний пензлик» Алла Жупанюк. – Це не перша наша співпраця з Фондом. Упродовж року в Арт-галереї ми проводили безкоштовні майстер-класи для діток. Також ми працюємо зі студентами університету  третього віку. Дуже дякую Фонду за підтримку та співпрацю.

Керівник проекту «Арт-галерея» Дмитро Зінько передав вітання з прийдешніми святами від засновника Фонду Ігоря Палиці. Він відмітив, що Арт-галерея розпочала роботу два з половиною роки тому. За цей час тут презентували свої роботи такі відомі митці як Віктор Семенюк, Василь Парахін, Володимир та Ярослав Жупанюки, Оксана Ядчук-Мачинська, Наталія Градиська та інші. Також у Арт-галереї проводяться різноманітні дитячі майстер-класи з техніки образотворчого мистецтва, ліпки глиною, театрального мистецтва.

  • 2017 рік дуже активний і плідний у співпраці з творчою студією «Чарівний пензлик». Крім майстер-класів, що їх майстри студії проводили для діток з Луцька та сусідніх районів, у Арт-галереї відбувалася виставка творчих робіт юних митців «Чарівного пензлика», – додав Дмитро Зінько.

oksy

Залиште коментар