Маленьких лучан посвятили у спортсмени

За давньою традицією у стінах Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи маленьких лучан посвятили у спортсмени. Цьогоріч свої перші спортивні документи отримали 170 юних вихованців школи.

Традиційно до проведення загальношкільного свята долучився Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», який активно пропагує здоровий спосіб життя серед населення області та Луцька. Усі новоспечені юні спортсмени отримали солодкі подарунки від Фонду.

Радник луцького міського голови та радник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Ігор Поліщук зауважив, що радий бачити таке велике поповнення в сім’ї луцького спорту.
«Бажаю, щоб ви відповідально віднеслися до того виду спорту, який оберете. Натхнення вам, старання та досягнення вершин у спорті, адже таким чином ви прославляєте свою школу та наше місто. Можливо, частина з вас і не стане професійними спортсменами, але займаючись спортом, ви зміцнюєте своє здоров’я та стаєте більш дисциплінованими», – відмітив Ігор Поліщук.

Розпочалося дійство з шикування в шеренги, виконання Гімну України, а також урочистого підняття прапора Національного олімпійського комітету України. Опісля привітального слова для маленьких спортсменів настав хвилюючий момент, адже їхні тренери вручили їм квитки спортсменів ДЮСШ.

Дітки зачитали клятву юного спортсмена, пообіцявши відвідувати заняття та виконувати усі команди тренерів.

 

oksy

Залиште коментар