Юнаки та юнки поповнили спортивну сім’ю Луцька

Обласна дитячо-юнацька спортивна школа, поповнилися 150-ма новими учасниками, які вступили у велику спортивну сім’ю.

Світлана Стасюк мама маленької  Даринки, яка сьогодні посвятилася в спортсмени, зазначила, що у їхній сім’ї спорт займає місце давно.

«У нас, будемо казати, це вже друге покоління спортсменів, так як моя донечка Стасюк Оля – майстер спорту, в даний момент в декреті. Так що побачивши успіхи, побачивши нагороди, які в нас висіли на стінці, молодша теж захотіла бути спортсменкою».

Руслан Генсецький, тато спортсменки розповів, що донька сама виявила бажання займатися волейболом:  «Спорт ніколи не був шкідливим, я не  спортсмен, в мене трішки інший профіль, але також, коли вчився в школі, займався спортом, грав у футбол».

«Луцьку – спорт високих досягнень» – так називається одна із програм  Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк», її мета – якомога активніше популяризувати здоровий спосіб життя і заняття спортом. Задля цього  розробили спеціальні стипендіальні програми для тих, хто має здобутки в цій царині. Окрім того будують стадіони та басейни, облаштовують майданчики для занять спортом.

Директор спортшколи Богуслав Галицький вважає, що у цих дітей, які вже своїм бажанням зробили великий крок у розвиток спорту, – перспективне  майбутнє.  Зі слів Богуслава, не у всіх будуть найвищі результати, не всі стануть майстрами спорту, чемпіонами України, Європи, світу, але здобутки будуть точно.

«Я вірю, що Ігор Петрович приведе нашу область до вищих вершин у спорті. І ми надіємося. Що і палац спорту буде побудований. І легкоатлетичний манеж, а ми, як спортсмени і керівники його підтримаємо, бо він робить те, про що ми мріємо!»

На державному рівні, на жаль, ситуація невтішна, та й громади міст, райцентрів, сіл не завжди мають можливість подбати про спортивну інфраструктуру. Тренер гандбольної команди Ростислав Ланевич, зокрема, вважає, що заняття цим видом спорту, зокрема, формують якщо не спортсмена, то фізично розвинену людину.

Між тим, в області немає жодного професійного майданчика для гандболу. Тренери школи, здебільшого, – ентузіасти, закохані в спорт і своїх вихованців. Аби виживати з мізерними зарплатами, їм нерідко доводиться шукати й інші підробітки. Проте тримає на плаву і штовхає вперед, до успіху разом з вихованцями  віра у те, що у волинського спорту – велике майбутнє.

Redaktor

Залиште коментар