Юні гандболісти повернулися з міжнародного турніру

Юнаки з Луцька представляли Україну на V міжнародному турнірі з гандболу, що вібувся у місті Улан-Майорат (Республіка Польща) на початку березня.

Змагання відбувалися у чотирьох категоріях: юнаки та дівчата 2001-2002 років народження та 2003-2004 років народження. Загалом у заході взяло участь 39 команд з 22 клубів. Гідність України представляла команда вихованці ОДЮСШ міста Луцька.

Саме у молодшій віковій категорії наші хлопці змагалися зі своїми однолітками з Польщі і посіли 6 місце з 16 команд. Перемогу здобули спортсмени з міста Бартощице, друге місце – з міста Мронгово, а третє – з міста Варшава.

Хоч спортсменам не вдалось вибороти перші місця, хлопці не втрачають віри у себе та сподіваються, що досвід, отриманий під час поїздки допоможе їм реалізуватись у майбутньому.

«Ми не вперше беремо участь у міжнародних турнірах, але зазвичай всі ці виїзди здійснювалися за кошти батьків. Цього разу ми вперше звернулися за допомогою до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» і нам не відмовили, відрядивши команду на змагання в Улан-Майорат», – зазначає юний спортсмен.

Позиція Фонду – підтримати молодих і талановитих. Адже мотивація у саморозвитку відіграє першочергове місце. Можливість брати участь у змаганнях різного рівня, обмінюватись досвідом та спілкуватись з іноземними спортсменами допомагає юним спортсменам адекватно оцінювати власний рівень та працювати над собою.

«Загалом дуже помітно, що Фонд робить вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, і нам приємно констатувати, що відчутна і підтримка гандболу, для нас це важливо. Ні для кого не секрет, що польська гандбольна дружина одна з найсильніших у світі. Ми беремо участь у всеукраїнській гандбольній лізі і чим більше ми здійснюємо спарингів з іншими командами, тим краще ми представляємо Волинь на всеукраїнській арені», – розповідає заслужений тренер України з гандболу Ростислав Ланевич.

Нагадаємо, не так давно учні луцької дитячо-юнацької спортшколи №2 за сприяння Фонду «Тільки разом» взяли участь у Міжнародному турнірі з міні-футболу «Kresy 2016». Там спортсмени 2004-2006 років народження здобули бронзу, а юнаки 2005 року народження вибороли 5 місце у загальному командному заліку.

oksy

Залиште коментар