З новими вміннями у навчальний рік

  Ніжитися під променями літнього сонця залишається лічені дні. Цю пору року усі чекали з нетерпінням, вона до вподоби і дорослим і малим, адже тоді можна відпочити від буденних справ, запастися хорошим настроєм та враженнями на весь наступний рік. Спогадами про літні канікули ділитимуться і луцькі школярі. Впродовж двох місяців у арт-галереї ЦУМу, що в обласному центрі, діти опановували мистецтво хенд-мейду. Під супроводом народних майстрів вони виготовляли листівки, вироби із сіна, навчалися ліпленню з глини, розмальовували печиво, створювали текстильну іграшку, вишивали бісером, виготовляли шоколадні смаколики, і за це отримали сертифікати маленьких шоколатьє.

DSC_0072

Загалом, протягом літніх канікул дітлахи відвідали більше 40-ка цікавих та неповторних майстер-класів. Брали участь у хенд-мейдах діти від 5-ти до 12-ти років, тема та складність занять підбиралася відповідно до вікової категорії.

DSC_6714

Такі майстер-класи допомагають розвивати творче мислення, художні здібності та майстерність  дитини ще змалку. Водночас це хороша можливість провести вільний час корисно та продуктивно. Тепер виготовляти подібні вироби дітлахи можуть і вдома. Задоволені майстер-класами і батьки, які були завжди сильною опорою для своїх чад.

DSC_3915

Зазначимо, що майстер-класи відбувалися в рамках проекту «Фонд розвитку навчального закладу» програми «Сучасна освіта», яку впроваджує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» .

DSC_3969

Його основна мета – сприяти розвитку творчого потенціалу учнів та забезпечити комфортні умови для навчання та виховання. В 12 навчальних закладах міста вже кілька місяців діють фонди розвитку, які створені за ініціативи батьків. Не зважаючи на те, що фонди розвитку навчальних закладів почали працювати відносно недавно, їх плани та ідеї вже реалізовуються.

DSC_6721

Зокрема за їх підтримки відбувалися навчально-виховні, культурно-масові та спортивні заходи, для розвитку освітніх закладів було залучено майже 500 тис. позабюджетних коштів. Активність та ініціатива дорослих  не лише сприяє покращенню умов навчання дітей, але й зменшує фінансове навантаження на батьків.

[Best_Wordpress_Gallery id=”70″ gal_title=”майст. арт-галерея”]

 

tilkyrazom

Залиште коментар