Зоряний дитсадок святкує день народження

У ДНЗ №3 «Зоряний», що у Луцьку, радісна подія. Маленькі дошкільнята, випускники закладу, друзі, нинішні працівники та ті, хто пішов на заслужений  відпочинок, спішать привітати рідний дитсадок з 35-річчям.

У просторій актовій залі панує родинний затишок та щира атмосфера. Тут зібралися люди, яких об’єднав навчальний заклад. Дзвінкі пісні від маленьких вихованців роблять свято ще яскравішим. Запальними танцями вітають заклад випускники, що вже стали школярами, щирими словами звертаються до присутніх гості.  

  • Ювілей – не лише свято. Це і підбиття підсумків, результатів праці, плани на майбутнє. Зі словами подяки хочу звернутися до тих, хто стояв на початках розвитку нашого дошкільного навчального закладу, хто роками прикладав зусилля, аби садочок сьогодні функціонував – наших ветеранів праці, – виступила з привітальним словом завідувачка ДНЗ Людмила Нагірна.

Серед присутніх і перша очільниця дитсадка Тамара Коць. Саме вона 35 років тому була однією з тих, хто перерізав стрічку на урочистому відкритті дошкільного закладу.

– Я пригадую як ми підбирали назву для садочка. Дуже приємно, що вона залишилася до цих пір. Тож нехай «Зоряний» зорить ще довгі роки, – побажала Тамара Григорівна.

Тамара Коць пригадала: попри те, що дитсадок розрахований на 16 груп,  на початках працювало лише 12. Тоді не вистачало дітей. Зараз же, навпаки, групи переповнені. За 35 років діяльності випускниками дитсадка стали понад дві з половиною тисячі дітей.

Привітали дитсадок щирими словами і його друзі. Власне, одним із таких є Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», за сприяння якого в ДНЗ створено фонд розвитку навчального закладу.

  • 35 років для дитсадка – пора ранньої юності, коли є молодецький запал та сміливі плани. Саме така атмосфера панує у цій залі. Зростання вам, здійснення найсміливіших планів та задумів, – зазначила Інна Ткачук та вручила завідуючій сертифікат на отримання благодійної допомоги від Фонду.

Фонд розвитку ДНЗ №3 «Зоряний» був створений одним з перших у Луцьку. Загалом, за період його діяльності вдалося замінити вікна, придбати стільці в актову залу, музичний центр, спортивний інвентар для дітлахів. Активно долучається фонд розвитку й до організації святкових заходів, що відбуваються у дитсадку.

У дошкільних навчальних закладах є давня традиція. На день народження маленьких вихованців, дітки беруть іменинника у коло та виконують святкову пісню «Коровай». Підтримали  традицію і в день народження дитсадка. На завершення святкового дійства музичні керівники  дитсадка Оксана Бернацька та Катерина П’явка зіграли для «Зоряного» «Happy Birthday to You».

oksy

Залиште коментар