Ярмарок заради добра

Фойє луцької школи №10 перетворилося на справжнісінький ярмарок. Гамір, шум, а головне здобний товар і демократичні ціни. На столах – печиво, тістечка, кекси, пироги та інші смаколики. Продають школярі  й, власноруч виготовлені прикраси. Виручені кошти планують спрямувати на благодійність.

До заходу долучилися учні 5-11 класів. Це не перший благодійний ярмарок у НВК №10. Напередодні Великодня у школі організували акцію «До світлого дня, світлі вчинки». Тоді, за виручені кошти, придбали необхідні речі для військовослужбовців, що несуть службу на сході України. Тепер у планах  в педагогів та школярів інша добра справа.

  • Ми хочемо купити подарунки до новорічних свят для дітей сиріт і людей літнього віку. У нашій школі був місяць милосердя. Учні відвідували дитячий будинок і дуже перейнялися долею цих діток. Це й спонукало організувати ярмарок. Ми вдячні всім батькам за те, що пішли на зустріч та долучилися до акції, – відмітила голова правління фонду розвитку НВК №10 «Перспективна школа», співорганізатор ярмарку Марина Єрмоленко.

Фонд розвитку «Перспективна школа» функціонує вже рік. Марина Єрмоленко каже, що хоча й важко залучати спонсорів  у навчальний заклад, та це можливо. Зокрема на умовах співфінансування спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» вдалося відремонтувати стелю у коридорі та оновити столи в їдальні. В планах – відремонтувати кабінет хореографії.

Співпрацює з фондом розвитку й адміністрація школи. Директор НВК Олег Михальчук каже, що співпраця батьків, педагогів, учнів та небайдужих дітей дає результат. Щодо благодійного ярмарку директор констатує: такі заходи не лише стали традиційними, а з кожним разом набирають все більших масштабів. Адже спрямовані вони на те, щоб добра у світі стало трішки більше.

  • Діти повинні бути адаптованими до дорослого життя. Вони розуміють, що крім навчання у школі, є багато речей на які потрібно реагувати. Сьогоднішня акція одна з таких. Учні продають свої вироби, а за вторговані гроші помагають дітям-сиротам, літнім людям. Коли діти приходять в будинок маляти потрібно бачити їхні очі. Вони два тижні ходять під враженнями, – розповідає Олег Михальчук.

Серед покупців – діти, яким вже не сидиться на уроках, батьки, вчителі. Навіть директор накупив цілу торбину солодощів, аби підтримати добру справу.

oksy

Залиште коментар