Фестиваль «Lutsk Junior Theatrе» триває

На початку листопада в Луцьку розпочався цікавий мистецький проект, який покликаний популяризувати і розвивати театральне мистецтво серед дітей та молоді – «Lutsk Junior Theatrе-2017». Його ідейний натхненник та куратор – Наталія Журавльова, співорганізатор – Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». У рамках проекту глядачі сприймають театр, постановки через дитячий талант.

Другого фестивального дня глядачам запропонували уривок вистави дитячої мистецької студії Наталії Журавльової за мотивами книги англійської письменниці Кай Уманські «Тхнусія і пантоміма».

Книга, хоча й написана для дітей, та досить непроста для відтворення. Юні акторки впорались зі своїм завданням на «відмінно».

Після завершення вистави – обіцяний урок від професійних акторів Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевчегка. Дорослі діляться з дітьми своїми фаховими таємницями і самі навчаються.

А попереду ще кілька фестивальних днів. Вони обіцяють бути насиченими і захопливими. То ж чекаємо вас 18 листопада о 15 годині в Арт-галереї Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», що на другому поверсі ЦУМу. Буде цікаво!

oksy

Залиште коментар