Достойна зміна для основи «Волині»: у Луцьку визначили найсильнішу дитячу футбольну команду

Минулими вихідними у Луцьку відбувся турнір з міні-футболу серед дітей 2011-2012 років народження, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей, а також з нагоди десятої річниці Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Кому дістався головний трофей змагань – у сюжеті телеканалу «Аверс».

У турнірі взяли участь 12 дитячих футбольних команд з Луцька, Горохова та Рожища.

Упродовж двох днів юні футболісти змагалися за призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» на спортивному майданчику Луцького навчально-виховного комплексу №9. І після групових ігор до фіналу дійшли чотири найсильніші команди, якими виявилися саме луцькі футболісти.«Дітки восьми-десяти рочків демонструють надзвичайні спортивні уміння. Видно, що вони багато і завзято тренуються, що люблять свою справу і живуть футболом, – коментує заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода. – Дуже приємно спостерігати, що зростає нове покоління справжніх професіоналів. Будемо й надалі підтримувати спортсменів й такі заходи, аби показувати, що спорт надзвичайно важливий не тільки для здоров’я дітей, а й для їхнього майбутнього».

У боротьбі за третє місце на майданчику зійшлися команда «Волинь» дитячо-юнацької футбольної школи та «Денді». І хоча представники «Волині» були на рік молодші за своїх суперників, їм вдалося виграти з чистим рахунком – 3:0.

Найбільш гарячим був матч за головний трофей турніру, у якому зійшлися футболісти дитячо-юнацьких шкіл №2 та №4. У першому таймі рахунок відкрили представники спортшколи №4. Після перерви ініціативу у володінні м’ячем перехопили уже футболісти спортивної школи №2. Вони постійно атакували ворота суперника, намагаючись відігратись. І після кількох спроб їм це вдалося. Та довго рівним рахунок не залишився. Буквально за хвилину суперник спромігся на влучну відповідь, і до завершення гри юні футболісти ДЮСШ №4 забили ще два голи.

Організатори відзначили кращих гравців у різних номінаціях. Для багатьох це були перші особисті досягнення, а тому особливо цінні. Відтак свої нагороди отримала трійка лідерів: бронзовими призерами стала команда «Волинь», другу сходинку у турнірній таблиці посіли футболісти ДЮСШ №2, а чемпіоном стала команда ДЮСШ №4.

«Діти запам’ятають цей турнір надовго, адже вони тільки починають свій шлях у футболі. І це одні з перших їхніх змагань, – переконаний голова Федерації футболу міста Луцька Василь Кохановський. – І дітки, і їхні батьки, і тренери, і організатори отримали величезне задоволення від цього турніру, а юні футболісти продемонстрували хороший рівень підготовки».

Якісні заняття дають хороший результат, і з часом Луцьк матиме достойну професійну зміну до основи «Волині».

tilkyrazom

Залиште коментар