У Луцьку розпочали серію літніх баскетбольних турнірів 3х3

До Міжнародного дня захисту дітей, а також з нагоди десятої річниці Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у Луцьку влаштували свято баскетболу.

Змагання, які відбувалися на спортивному майданчику поблизу Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, зібрали 16 команд, йдеться в сюжеті телеканалу «Аверс».Ці змагання розпочали серію літніх баскетбольних турнірів 3×3, які другий рік поспіль на літніх канікулах організовує для дітей та молоді Федерація баскетболу міста Луцька.

Перед змаганнями організатори презентували чудові спортивні нагороди та подарунки, аби додати командам більшої жаги до перемоги.

Як розповіла заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода, до десятиріччя Фонд організував низку заходів, зокрема й спортивних.

Змагання відбувались у двох вікових групах, Ю-14 та Ю-18, паралельно на двох частинах майданчика.

Кращими у групі Ю-14 стала команда «Форвард», а лідерами у групі Ю-18 стала команда «Конопельки». Крім кубків, медалей та баскетбольних м’ячів,  кожен учасник отримав грошовий сертифікат на 500 гривень. Також організатори відзначили кращих гравців у різних номінаціях.

tilkyrazom

Залиште коментар