У Луцьку показали казковий мюзикл задля порятунку хлопчика з рідкісним захворюванням

У Луцьку відбулася прем’єра казкового мюзиклу від творчої студії Наталії Журавльової «Миша Шуша Шоу». Під час показу було організовано благодійний збір коштів для 11-річного Кирила Калинюка, який страждає на алалію першого типу – рідкісну орфанну недугу.

Виставу показали 10 січня у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка, пишуть Волинські Новини.

Мюзикл показали за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», Луцької міської ради, управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, Волинської обласної бібліотеки для юнацтва та Консульства Республіки Польща в Луцьку.«Це захід, що не залишить байдужим жодного жителя громади. Щороку тематична вистава від вихованців творчої студії Наталії Журавльової пов’язана з добровільним збором коштів для конкретної цілі. Цього року ми визначили за мету фінансово допомогти у боротьбі з важкою недугою 11-річному Кирилу Калинюку, який страждає на алалію першого типу. Вистава має зміст і смислове наповнення, є пізнавальною для діток. Збір коштів відбувається у спеціальні скриньки. Потім комісія порахує гроші. Після того як складуть відповідний акт, кошти передадуть мамі хлопчика», – розповіла заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

Зі слів голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерини Шкльоди, переглянули прем’єру і отримали солодкі подарунки понад 500 дітей різних соціальних категорій.

«Це діти з інвалідністю, діти учасників АТО, одне слово – ті, хто потребує особливої підтримки та захисту. В управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради нам сказали, що готують благодійну виставу і потрібна допомога з подарунками. Наш Фонд одразу зреагував на це прохання й долучився до гарної справи. Цим ми допоможемо дітям зробити сьогоднішній вечір справді казковим», – заначила Катерина Шкльода.

Насолоду від перегляду вистави та солодкі подарунки отримали Тимофій та Михайлик Шафранюки, тато яких дістав поранення у Волновасі, захищаючи суверенітет та цілісність України. Олександр Шафранюк подякував благодійникам за чудові емоції та подарунки і зазначив, що вірить у покровительство Святого Миколая, який вберіг його від смерті на війні.

Усього під час заходу вдалося зібрати 7561 гривню, які й передадуть мамі Кирила Калинюка.

Окрім цього, на знак подяки від Луцького міського голови Ігоря Поліщука та депутатського корпусу Луцької міської ради вихованці творчої студії Наталії Журавльової отримали в подарунок омріяну поїздку на фестиваль.

Довідка

Алалія – відсутність або недорозвиток мовлення, спричинені органічним ураженням мовленнєвих зон кори головного мозку внутрішньоутробно чи в ранньому віці.

Орфанні захворювання – рідкісні вроджені або набуті захворювання, які характеризуються тяжким хронічним перебігом, перебігом, що прогресує, супроводжуються формуванням дегенеративних змін в організмі, зниженням якості та скороченням тривалості життя хворих і навіть становлять загрозу для їхнього життя.

tilkyrazom

Залиште коментар