У Луцьку відроджували боксерські традиції

Міжнародна матчева зустріч з боксу збірних команд Луцька та Люблінського воєводства, присвячена 26-й річниці Незалежності України та дню міста Луцька зібрала на Фонтановій площі (проспект Волі) чимало поціновувачів цього виду спорту. Зустріч кращих боксерів відбулася за підтримки Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.

Збірну команду Луцька представило відділення боксу КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради”. На ринг вийшли боксери з досвідом участі у різноманітних міжнародних та всеукраїнських турнірах, кандидати у збірну команду України. Не менш професійні й представники Люблінського воєводства. У складі команди суперників виступили призери національного чемпіонату, члени збірної команди Республіки Польща. У рамках змагань можна було спостерігати 13 боксерських поєдинків у всіх вагових категоріях.

Володимир Купчак, голова Федерації боксу Волинської області зазначив, що цей захід покликаний відродити бокс на Волині.

– З Люблінським воєводством у нас завжди були дружні стосунки. Ми, фактично, відроджуємо ті традиції, що були раніше. Адже період кризи в країні залишив відбиток і в спорті, – відмітив Володимир Купчак. – Польська школа боксу одна з найкращих у світі і технікою, і, звичайно духом, адже в боксі дух – надзвичайно важливий. Тому інтрига тривала впродовж усієї зустрічі.

На вечір великого боксу завітав депутат Луцької міської ради партії УКРОП, радник міського голови Ігор Поліщук. Депутат зізнався, що хоча сам і не боксує та любить спостерігати за спортсменами на рингу.

  • У День міста в Луцьку відбувається багато спортивних заходів та змагань. Я думаю, що спорт  – це те, що потрібно пропагувати, звертати увагу дітей. Можливо, не всі з них стануть професійними спортсменами, але вони зміцнять  фізичне здоров’я, будуть націлені на досягнення результатів, – вважає Ігор Поліщук.

Боксери демонстрували захоплюючу та безкомпромісну гру. Зрештою господарі рингу здобули перемогу з загальним рахунком 8:3.

Генеральний секретар Федерації боксу Волинської  області Петро Боярчук по закінченню змагань відмітив: судячи з ефектних поєдинків, що відбулися на рингу і тактичних дій боксерів, можна сміливо казати, що це був рівень світового боксу.

Популяризація спорту, фізичної культури, здорового способу життя – однин з пріоритетів діяльності Фонду. Ми постійно підтримуємо вагомі спортивні події Луцька та області, в тому числі й у сфері боксу. Це й усім пам’ятна зустріч українських отаманів та польських гусарів, міжнародний турнір пам’яті майстра спорту України Василя Лотоцького та інші. Щодо матчевої зустрічі  збірних команд Луцька та Люблінського воєводства, то слід зазначити: Луцьк давно не бачив заходів такого рівня. Гра була наповнена професіоналізмом та яскравими моментами. Переконаний, глядачі отримали масу задоволення, – резюмував Орест Маховський, заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

 

oksy

Залиште коментар