«Сорочинський ярмарок» у волинському селі

День села у Княгининку Луцького району відзначили як годиться: гучна українська пісня, виставка-ярмарок робіт народних умільців, смачні частування, різноманітні дитячі розваги, спортивні змагання – заняття для душі тут зміг знайти кожен. Свято у центрі громади зібрало жителів з усієї округи. Місцеві мешканці переконують: це не просто святкові урочистості, а насамперед – привід згуртуватися.

Зі святом присутніх привітала голова Княгининівської сільської ради Олена Твердохліб.

– Я впевнена: ми з вами будемо найуспішнішою громадою в нашій країні. Дивлюся на вас – і мені радісно, що в нас такі талановиті люди… Хочу подякувати гуманітарному відділу Княгининівської сільради, творчим колективам, працівникам культури за організацію свята на високому рівні, – сказала очільниця громади.

У Княгининівській ОТГ проживають не лише талановиті, а й ініціативні та активні люди. Свідчення того – співпраця з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Упродовж року з ініціативи громади та за співфінансування Фонду тут втілено чотири проекти на загальну суму понад 200 тисяч гривень. Ще два – в процесі реалізації.

Голова фракції «УКРОП» у Волинській обласній раді Вячеслав Рубльов відмітив, що Книгининівська ОТГ динамічно та успішно розвивається.

– З цією громадою ми разом розпочинали боротися проти зведення сміттєспалювальної печі у Брищі. Фактично, тоді й відбулося наше знайомство. Разом ми змогли відстояти інтереси людей. Зараз цією громадою керує представниця нашої команди Олена Твердохліб. Вона має дуже амбітні плани на розвиток ОТГ. Своєю чергою, обласна рада завжди готова її підтримати, – зазначив Вячеслав Рубльов.

Як і годиться у свято, в Княгининок Вячеслав Рубльов завітав не з порожніми руками. Він вручив голові громади сертифікат на 10 тисяч гривень. Олена Твердохліб, порадившись із людьми, вирішила, що ці кошти підуть на розвиток культури.

Після урочистих вітань та нагороджень активістів і шанованих жителів громади на гостей чекав сюрприз. На сцені Княгининівського будинку культури дебютував місцевий народний аматорський театр з комедією «Сорочинський ярмарок». Вольова та сварлива Хівря на сцені не менш енергійна і в житті. Саме директор Княгининівського будинку культури Вікторія Мельничук мріє про те, щоб відродити народний театр у селі. Судячи з гучних аплодисментів, що лунали на підтримку акторів, дебют театру вдався на славу.

oksy

Залиште коментар