Фестиваль «PROSTO NEBA» – візитівка села Луковичі

У селі Луковичі Іваничівського району третій рік поспіль проводять фестиваль «PROSTO NEBA». Ідея проведення музичного фестивалю належить директору місцевої школи Руслану Недбайлу, він же виступив головним організатором заходу. 
За словами Руслана Недбайла, люди приїжджають на цей захід аби знайти друзів та підтримку, територію для творчості. Традиційний музичний фестиваль цьогоріч поєднали зі спортивними змаганнями із волейболу. Долучився до проведення спортивного свята і Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», представники якого подарували м’ячі та волейбольну сітку для луківчан. У час, коли одні змагалися у спортивній майстерності, інші тішили гостей свята творчістю. Цього року на фестиваль прибули уже знані в краї гурти «Рандеву», «Добре є», «Брати», «Куми». 
Ще одним подарунком від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» став виступ духового оркестру із Володимира-Волинського. 
Із вітальним словом звернувся до гостей свята депутат Павлівської ОТГ Назарій Недбайло.
«Переконаний, що ці теплі серпневі дні особливо сприятливі для проведення таких фестивалів та конкурсів, адже нині і пісня наша звучить якось по-особливому. Такі теплі, майже сімейні зустрічі, наповнюють серце вірою у те, що разом нам вдасться подолати будь-які перешкоди. Підтримує проведення таких заходів і голова Волинської обласної ради Ігор Палиця, бо вірить, що у такі фестивалі сприяють популяризації української культури серед молоді, сприяє відродженню прадідівських традицій, розкриває душу нашого народу. Попри те, що фестиваль проводиться усього лиш втретє, він уже став візитівкою вашого села. Сподіваюся, що попереду і у фестивалю «PROSTO NEBA», і у учасників концерту щасливе творче майбутнє», – зазначив Назарій Недбайло.

Оксана

Залиште коментар