Фонд Ігоря Палиці допомагає медикам

Волинська обласна клінічна лікарня щодня отримує необхідні товари, що оплачуються за кошти Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Серед уже відвантаженого: засоби спеціального захисту (респіратори, медичні маски, рукавиці, бахіли, разові стерильні халати), антисептичні, дезінфікувальні та знезаражувальні препарати та розчини, медикаменти на загальну суму майже 2 млн грн.

Крім того, завдяки фінансовій допомозі Фонду в корпусі ВОКЛ у Боголюбах осучаснюють систему подавання кисню, монтують потужну пральню. Також медустанова отримала нову постільну білизну.

Активно допомагаємо нашим лікарням підготуватися до прийому пацієнтів, що можуть поступити із симптомами коронавірусу COVID-19!

Нагадаємо, засновник Фонду Ігор Палиця виділив 20 мільйонів гривень на боротьбу з поширенням коронавірусу.

 

Важливо: у Луцьку створили тимчасовий оперативний центр при Луцькій міській раді для організації допомоги пільговим категоріям громадян – мешканцям Луцької ОТГ.

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» безкоштовно забезпечить оперативному штабу продуктові набори, які в подальшому доставлять громадянам з числа пільгових категорій.

tilkyrazom

Залиште коментар