Лучани в складних життєвих обставинах отримали перші продуктові набори від Фонду Ігоря Палиці

Близько 20 лучан, які потрапили в складні життєві обставини і потребують допомоги в період карантину, отримали перші продуктові набори від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Продукти доставили прямо додому працівники міськради та муніципальної варти.

24 березня у Луцьку розпочав роботу тимчасовий оперативний центр при Луцькій міській раді для організації допомоги пільговим категоріям громадян – мешканцям Луцької ОТГ. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» безкоштовно забезпечив оперативному штабу продуктові набори, передаєІнформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаємо, засновник Фонду Ігор Палиця виділив 20 мільйонів гривень на боротьбу з поширенням коронавірусу.

За результатом роботи першого дня сформували список із 20 лучан, які потребують допомоги, І вже сьогодні, 25 березня, вони отримали продуктові набори.

До їх складу увійшли крупи, макаронні вироби, консерви, олія, засоби гігієни, а також засоби індивідуального захисту, які вкрай необхідні в умовах жорсткого карантину.

Пенсіонерка Маргарита Теофілівна каже, що ні до, ні під час карантину з дому не виходила, адже жінці важко пересуватись самотужки через хворобу.

Допомагають жінці здебільшого сусіди, які у разі потреби ходять в магазин. Жінка каже, що дуже вдячна міській раді та Фонду за допомогу, адже вона дуже на часі.

В складних умовах опинилась і сім’я Сєракових. Пані Олександра – волонтерка, а тому знає, як це – допомагати іншим.

Проте через хворобу дитини сім’я вичерпала фінансові ресурси. Має проблеми зі здоров’ям і сама пані Олександра. Тому вирішили звернутись за підтримкою в оперативний штаб при міській раді.

Дякує за допомогу і пенсіонерка Євдокія Макарівна. Жінка також не має можливості сама ходити в магазин, допомагає їй у цьому племінниця.

Жінка подякувала за підтримку та увагу й зазначила, що головне, аби українці були здорові та вистояли проти вірусу.

Як повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, завтра ще 48 лучан отримають такі ж продуктові набори від Фонду Ігоря Палиці.
Телефон «гарячої лінії» тимчасового оперативного центру – 20-30-03 зі стаціонарного телефону або 0332203003 з мобільного. Тимчасовий оперативний центр працює щоденно без перерви та вихідних з 08:30 до 17:30.

В оперативному центрі одночасно працюють 5 спеціалістів, які будуть приймати телефонні дзвінки та надавати консультації громадянам з числа пільгових категорій, волонтери серед працівників міської ради, які будуть здійснювати у разі необхідності виїзд до заявника додому та доставку продуктових наборів.

Для уникнення випадків шахрайства та надання допомоги дійсно тим, хто її потребує, спеціалісти центру будуть перевіряти пільговий статус заявника та ретельно перевіряти інші обставини, вказані заявником.

tilkyrazom

Залиште коментар