Головне відзначило День селища та першу річницю утворення ОТГ

День селища та першу річницю утворення об’єднаної територіальної громади святкували минулими вихідними в Головному, що в Любомльському районі. Зі святом жителів селища привітав народний депутат Ігор Гузь та депутат Павлівської ОТГ від “УКРОПу” Назарій Недбайло.

До святкувань долучився й Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”, який відзначив місцевих жителів подарунками в різних номінаціях: подружня пара, яка разом 60 років, наймолодші бабуся і дідусь, найстарший зять, наймолодша мама, новоутворена родина, наймолодший і найстарший іменинники тощо.

Для жителів та гостей селища підготували чудову концертну програму, в якій взяли участь: колектив “Шацькі молодички”, народний чоловічий колектив “Соколи”, фольклорний ансамбль “Яворник”, юні аматори сцени.

Також в ці дні День міста святкували в Любомлі, а Дні сіл відзначали в Будниках, Запілля, Зачернеччі, Мосирі, Старовойтовому й Глинянці. У кожному з населених пунктів побували представники команди Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” і народного депутата Ігоря Гузя. Вони привітали тамтешніх жителів зі святом і вручили пам’ятні подарунки.

tilkyrazom

Залиште коментар