Парад вишиванок, спортивні змагання та святковий концерт: Любомль відсвяткував День міста

Вуличні виступи духових оркестрів, парад вишиванок, змагання з міні-футболу та святковий концерт та багато іншого – усе для жителів та гостей міста Любомль у день 731-шої річниці першої писемної згадки. На урочисті заходи завітали депутат Волинської обласної ради від УКРОПу Вячеслав Рубльов і народний депутат України Ігор Гузь, – повідомляє прес-служба УКРОПу. 
Вячеслав Рубльов привітав містян зі святом, зазначивши, що у такі дні кожен із українців повинен пригадати, яку дорогу ціну сплатив український народ за споконвічне прагнення до волі та незалежності.
«Надзвичайно приємно розділити разом із вами таке велике свято. Знаю, що ваше місто може пишається не лише багаторічною історією, а й людьми, які живуть та працюють у місті над Бугом, – звернувся до присутніх Вячеслав Рубльов. – Усі ми прагнемо одного – миру в Україні. Вірю, що мрія мільйонів українців невдовзі здійсниться, і у наших домівках запанують злагода, добробут та любов. Однак, для цього усі ми разом повинні докласти зусиль задля покращення добробуту міста. Приємно, що результати спільної роботи вже є. Так, уже невдовзі біля стадіону «Колос» буде нове спортивне поле, яке стане не лише окрасою Любомля, а й місцем народження нових спортивних перемог. Вірю, що на таку громаду чекає великий успіх.»
Крім того, від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» любомльчан відзначили нагородами. Зокрема, відзначили власників зразкових присадибних ділянок, школярів, які зайняли призові місця на обласних олімпіадах. Отримала цінний подарунок гордість Любомля – чемпіонка України з дзюдо Дарина Ляшук.
Місцеві жителі зазначають: з кожним днем місто розквітає та переконують – тут хочеться жити і повертатись сюди.
«Приємно, що місто змінюється кожного дня. Коли бачиш це на власні очі, то розумієш, що ти дійсно можеш щось змінити. Це надихає та дає надію, що невдовзі таке ж оновлення прийде і в Україну», – зазначила жителька села Римачі Любомльського району Надія.
Зокрема, жінка розповіла, що неабияк тішить містян оновлений парк, а молодь з нетерпінням чекає завершення реконструкції стадіону, який будують за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Міський голова Роман Ющук каже: нова спортивна арена матиме пряму бігову доріжку у 100 метрів, по колу – 250 метрів, футбольне поле із штучним покриттям, волейбольну та баскетбольну площадки. Крім цього, в окремому секторі встановлять силові тренажери.
«Звісно, на облаштування такого стадіону потрібні чималі гроші. Його вартість – понад 5 млн грн. Зокрема, із міської ради ми виділили 500 тисяч, а з районного бюджету – 1 млн грн. Решта – кошти Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Сподіваюся, що разом нам вдасться невдовзі завершити проект і містяни зможуть займатися уже на новому стадіоні», – зазначив міський голова Роман Ющук.
Крім цього, Любомльській громаді вдалося відкрити міськрайонний ЦНАП, що за словами міського голови, слугує своєрідним «гаманцем» громади. Також громада провела ремонти доріг та освітлення вулиць міста.
За словами народного депутата України від 19 округу Ігоря Гузя, запорука успіху Любомля – у його жителях і керівництві.
«Для мене цілком очевидно, що за час мого депутатства Любомль змінився. Це, насамперед, заслуга керівника Романа Ющука, що докладає неабияких зусиль задля розвитку громади. Спільно нам вдалося реконструювати центральну площу міста, допомогти школам та дитячим садочкам. Впевнений, що попереду ще багато гарних справ вдасться втілити», – підсумував депутат.

Оксана

Залиште коментар