На Волині з’явився новий стадіон

У Нововолинську урочисто відкрили універсальний спортивний комплекс. Він діятиме при НВК «Нововолинська спеціалізована школа I-III ступенів №1 колегіум».

img_5726

Оновлення стадіону навчального закладу відбувалося впродовж липня-серпня за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» спільно із Нововолинською міською радою. Загальна вартість робіт склала 4 млн грн, з них Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» профінансував 3 мільйони, міська влада – 1 мільйон гривень. Відзначимо, що впродовж 2015-2016 років це вже шостий спортивний об’єкт в області,  реконструйований за підтримки  Фонду. Раніше подібні зміни відбулися на стадіоні «Авангард» у Луцьку, в Ківерцях, Камені-Каширському, Маневичах та Любешові.

Новий спорткомплекс у Нововолинську включає в себе легкоатлетичні доріжки із сучасним покриттям, футбольне поле із штучним покриттям найновішого покоління, а також волейбольний та баскетбольні майданчики із якісним, нетравматичним покриттям.

img_5676

    Нова арена, нові можливості

На відкриття стадіону завітали: голова Волинської обласної ради, засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця, голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олександр Товстенюк, перший заступник Міністра молоді і спорту України, президент федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков, міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк, президент Федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк.

img_5690

 – «Часто доводиться чути, що відкриваємо такі об’єкти, як сьогодні, заради політики, виборів. Я не звертаю уваги на таких людей, бо це недалекі люди, які змагаються у своїх світах невідомо за що. А ми змагаємося, щоб наші волиняни були в олімпійських збірних, щоб перемагали. Це планка №1», – розповів під час відкриття стадіону у Нововолинську засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця – «Планка №2 – це відволікти молодь від алкоголізму, наркоманії. А чи є альтернатива для молоді, що робити після школи, куди йти вдосконалюватися фізично? Чи будувала держава спортивні об’єкти?».

img_5737

Президент ФЛАУ Ігор Гоцул відзначив Волинь, як одну із областей, де темпи розвитку спортивної інфраструктури одні з найвищих в Україні.

– «Такі спортивні об’єкти не виникають самі по собі. З’являються люди, які розуміють значення спорту в сучасній Україні, які не жаліють коштів, часу, зусиль, – сказав Ігор Євгенович. – Тому я від уряду, федерації та олімпійського комітету хотів би подякувати Ігорю Палиці, його команді, всім людям, які долучилися до спорудження стадіону. Нововолинськ – невеличке містечко, в якому не так багато можливостей для дітей аби отримати поштовх для подальшого розвитку. Поява такого об’єкту – це  нове обличчя міста і нові можливості для молоді».

img_5782

Привітав нововолинців із святом спорту чемпіон світу, триразовий учасник Олімпійських Ігор Іван Гешко.

   Палац для нововолинської «королеви» спорту

Відкриття стадіону в Нововолинську співпало з Днем фізкультури і спорту, відтак після урочистостей доріжки та майданчики нової арени заповнили ті, для кого будували спорткомплекс  – юні спортсмени. На стадіоні відбулася спартакіада школярів «Нововолинськ спортивний».

img_5712

 Доки старші школярі змагалися в міській спартакіаді, не сумували й найменші, вони взяли участь  у проекті «Дитяча легка атлетика». Нововолинці із  захопленням сприйняли веселі старти разом із звірятками – ведмедем та кенгуру.

img_5815

 Раділи новому стадіону й тренери місцевої ДЮСШ, особливо легкоатлети. Тренер Віктор Король відзначив, що Нововолинськ спеціалізується на підготовці спринтерів, бар’єрному бігу, стрибках. «Для цього такий стадіон добре підходить, покриття дає змогу бігати без травм, це європейський рівень покриття. Тепер на стадіоні зможемо проводити усі традиційні місцеві змагання і тренувати майбутнє нашої легкої атлетики», – відзначив Король.

« 1 of 2 »

oksy

1 коментар

    • Сергій Панасюк

      Вітаю з вІдкриттям сучаснОго спортивного комплексу Який професійно та продумано був зрОблений за сприяння Ігоря Петровича Палиці. Прикро що інші меценати які витрачають немалі кошти перш за все для піару, роблячи картинки не професійно та не комплексно . НаДіюсь нам в ковелі на 50 річчя ковельського професійного ліцею вдастся зробити подібний спорткомплекс.!!!

      reply

Залиште коментар