Оновлений басейн відкрив двері для мешканців Вересневого

Святкове відкриття басейну після капітального ремонту відбулося у КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1», що знаходиться у мікрорайоні Вересневе, 22 листопада. 

«Сьогодні ми вдячні за затишні, комфортні умови. Ми маємо новий дах, гарний фасад, витяжну вентиляцію, нові батареї системи опалення, гідролізну установку для очистки та дезінфекції води. Всі приміщення закладу ожили і прийняли європейський вигляд. З маленького спортивного залу ми отримали комфортний тренажерний зал. Друге життя басейну коштувало 2 мільйони 300 тисяч гривень. Це велике капіталовкладення, але це вкладення в дітей, а значить – у наше здорове майбутнє. Я особисто, наші викладачі, діти давно мріяли про такі умови та такий басейн. Ми сьогодні з впевненістю можемо сказати, що мрії збуваються, і збуваються вони завдяки добрим людям», – розповіла Руслана Оксентюк на святі відкриття басейну. 

На святі відкриття були присутні засновник благодійного фонду, народний депутат України Ігор Палиця, голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук та Луцький міський голова Микола Романюк, представники міської влади, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи та батьки. 
«Сьогодні я особисто отримую задоволення від якості того, що зроблено. Я сподіваюся, що директор цього басейну буде не тільки додавати здоров’я мешканцям цього мікрорайону, а звідси будуть виходити чемпіони, які приноситимуть медалі і вашому мікрорайону, і цій школі, і нашому місту. Тому я хочу вам побажати швидкої води, гарного настрою, міцного здоров’я», – звернувся до присутніх Ігор Палиця. 

За співпрацю у зміцненні матеріально-технічної бази навчальних закладів, вагомий внесок у справу розвитку державної політики розвитку фізичної культури та спорту засновнику благодійного фонду вручили подяку від управління освіти. 

Привітав присутніх зі святом відкриття член збірної України з плавання, стипендіат фонду Віталій Алпатов: «Потрібно тренуватися, і тоді немає нічого неможливого. Завдяки «Фонду Ігоря Палиці – Новий Луцьк» ви маєте такі чудові умови для заняття плаванням». Він отримав право першим спробувати воду у оновленій чаші басейну. 

Для всіх присутніх виступили гімнастки ДЮСШ «Спартак» та гурт «Співаночка», наймолодші та старші вихованці спортивної школи взяли участь у естафеті та отримали призи від благодійного фонду. 

Як зазначила заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» Ірина Констанкевич, захоплення дітей та дорослих, які працюють у спортивній школі тренерами, якнайкраще передає увесь спектр емоцій, який викликав оновлений басейн. І це найкраща подяка для засновника фонду. 

Довідково: Басейн Комплексної дитячо-юнацької спортивної школа №1 перебував в аварійному стані. Капітального ремонту тут не робили майже 30 років. Усього в басейні 4 доріжки по 25 метрів кожна. Відділення з плавання дитячо-юнацька спортивна школи охоплює навчально-тренувальні та оздоровчі групи дітей. За словами директора басейну, охочих займатися нараховують уже майже 300 дітей. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 – єдина спортивна школа мікрорайону Вересневе, де проживає близько 4000 лучан. Ремонт басейну здійснили у рамках реалізації програми «Луцьку – спорт високих досягнень». 

Redaktor

Залиште коментар