У Луцьку відбувся турнір з нагоди Дня Святого Миколая

Вісім команд футболістів зібралися у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Турнір з нагоди Дня святого Миколая відбувається уже третій рік поспіль за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»
На урочисте відкриття змагань завітав менеджер Фонду Олексій Сорокун.

– Сьогодні тут виступають спортсмени 2006 року народження. Фонд вже втретє підтримує цей турнір, адже прерогатива засновника Фонду Ігоря Палиці – підтримка спорту, зокрема юнацького, – розповів Олексій Сорокун. – Це допомога у проведення таких змагань, будівництво нових сучасних спортивних споруд, розвиток спортивної інфраструктури в Луцьку, районах та індивідуальна підтримка талановитих спортсменів у вигляді стипендії. Загалом Фонд «Тільки разом» намагається співпрацювати з різними федераціями, які показують результативність та якісний рівень підготовки змагань, аби популяризувати спорт та виховувати здорову націю. Ми бачимо тут цікаву гру й надіємося, що хтось із них досягне професійного розвитку й увійде у футбольну команду «Волинь» чи більше того – гратиме у складі національної збірної.

Тренер дитячо-юнацької спортивної школи Волині Микола Кльоц каже, що в турнірі беруть участь 7 команд з Волинської області, а також одна зі Львова.
– Ці змагання ми проводимо вже третій рік поспіль за сприяння Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”, ФК «Волинь» та Федерації футболу Волині. Нам вдається збирати діточок та проводити такий гарний турнір до Дня святого Миколая. Цього разу приїхало 8 команд. Це гарна можливість їм проявити себе, позмагатися та приємно провести час. Загалом я спостерігаю позитивний розвиток футболу в області, як результат у нас з’явилася дитяча футбольна ліга, в якій грають спортсмени 2005-2007 років народження, значно розвинулася й інфраструктура», – наголошує тренер.

oksy

Залиште коментар