Життя – це танець

Активна громада Горохова придбала сценічні костюми для ансамблю сучасного танцю «Мрія» у Будинок дитячої та юнацької творчості. Це їм вдалося зробити, реалізувавши проект «Життя – це танець, а танець – це мрія» спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом».

Куратор проекту, представник районної парторганізації УКРОПу Людмила Марадевич розповідає, що колектив заслуговує на особливу увагу, адже сюди на заняття їдуть діти звідусіль.
– У «Мрії» займаються діти з Горохівського, Локачинського районів, зі Львівської області. Коли ми побачили масштаби роботи, як дітки тягнуться до цих педагогів, а батьки везуть їх сюди за 30 кілометрів, то зрозуміли, що це майбутні артисти, яких бачитимемо на великих сценах. Більше того, колектив бере участь не лише у конкурсах та фестивалях районного масштабу, а й обласного та всеукраїнського. Ці талановиті дітки мають чимало заслуг, а Ігор Палиця завжди підтримує обдаровану молодь, – зазначає Людмила Марадевич.

Ініціатор проекту – мама маленької танцівниці Наталія Шульган. ЇЇ донька Влада вже третій рік у колективі.
– За цей час ми взяли участь у шести конкурсах, у трьох з яких перемогли. Пригадую ситуацію, коли перемога була не в нас, але здалося, що наші дівчата виступили краще, тому запитали у суддів про причину поразки. На що нам відповіли: з колективу зняли бали через відсутність однакових костюмів. Тоді ми зрозуміли, що потрібно залагоджувати це питання. А оскільки чули про роботу Фонду в районі, то звернулися по підтримку. Результатом ми дуже задоволені, – каже пані Наталія.

Її донька Владислава не стримує емоцій, адже кортить приміряти нове вбрання.
– Мені дуже подобаються нові костюми, адже вони такі веселі, яскраві, не те, що раніше – одягали лише вишиванку та чорні лосини», – емоційно розповідає дівчинка.

Керівник танцювального колективу Леся Кравчук розповідає, що «Мрія» існує вже 17 років. Відвідують колектив 60 діток віком від 6 до 16 років.

– Я бачу, що коли діти починають танцювати, то дуже змінюються, особливо коли беруть участь у конкурсах. Вони стають впевненими у собі, вчаться працювати на результат, знаходять нових друзів, – каже Леся Кравчук.

Зауважимо, що в Будинку дитячої та юнацької творчості це вже другий реалізований проект за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». 

Директор Будинку дитячої та юнацької творчості Горохова Світлана Сов’як подякувала за таку підтримку  Фонду та представникам УКРОПу, а також усім, хто долучився до реалізації проекту:
– Дякуємо небайдужим людям, які допомагають розвивати район та звертають особливу увагу на підтримку молоді. Нам дуже приємно, що підтримують позашкілля, адже, коли ми їдемо на конкурси, здобуваємо призові місця, то апетити наші теж ростуть, діткам хочеться досягати нових вершин. Коли ми бачили, як виступають інші колективи, в яких пишних нарядах виходять на сцену, ставало незручно. Тепер діти працюватимуть з іще більшою потужністю та ентузіазмом.

Нові сценічні костюми учасники ансамблю «Мрія» продемонстрували під час святкового концерту, що його підготували разом зі зразковим аматорським хоровим колективом «Щедрик».

Зауважимо, що вартість проекту – 22 тис. грн, з яких 10 тис. – кошти Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», решта – громади району.

oksy

Залиште коментар