Волейбольна команда «Волинь-Університет-ОДЮСШ» лідер турнірної таблиці національного чемпіонату

Волинська команда «Волинь-Університет-ОДЮСШ», за результатами відіграних трьох турів, лідирує у турнірній таблиці національного чемпіонату  серед жіночих команд суперліги. За підсумками зіграних шести ігор волинянки набрали максимальну кількість очок (18) та випереджають южненський «Хімік»  на одне очко.

Незважаючи на складну фінансову ситуацію (відсутність офіційного спонсора), дівчата та тренерський штаб не падають духом,  а  з оптимізмом дивляться в майбутнє та щиро вірять у свій успішний виступ в цьому ігровому сезоні.

Нагадаємо, що одним з етапів підготовки до чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд сезону 2017/2018 відбувався влітку в Болгарії, який став можливим завдяки сприянню Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у рамках проекту «Підтримка команд з ігрових видів спорту». Аналогічна підтримка була надана і у 2016 році.

 8-9 листопада в приміщенні обласної ДЮСШ наша команда, в рамках ІV туру чемпіонату України,  прийматиме найсильнішу команду України «Хімік» з міста Южне. Запрошуємо охочих прийти та підтримати рідну команду.

8 листопада початок гри відбудеться о 17.00,  9 листопада – о 12.00.

oksy

Залиште коментар