Як діють фонди розвитку навчального закладу? ВІДЕО

До  початку навчального року не так вже й далеко і тисячі школярів сядуть за парти. Багатьох батьків турбує, як в період літніх канікул  можна покращити навчання дітей  в дошкільних і шкільних навчальних закладах?

В Луцьку налічується 12 шкіл і 11 дитсадків, в яких діють фонди розвитку навчальних закладів. Це проект,  який з 2015 року проваджує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» у рамках  програми «Сучасна освіта».

Метою проекту стала спільна ідея батьків – покращити умови навчання дошкільнят та учнів, сприяти зміцненню матеріальної бази і не тільки.  Фонд розвитку навчального закладу є благодійною організацією та має статус юридичної особи, а отже може отримати підтримку  міської ради і підприємців.  Окрім цього  взяти  участь у грантових проектах. 

Що вдалося реалізувати в навчальних закладах міста по завершенню навчального року і що про фонди розвитку кажуть, ті, хто став ініціатором їх створення, дивіться у репортажі з луцьких шкіл.

Нещодавно до команди однодумців долучилася школа №7 та НРЦ міста Луцька.  Під час чергової зустрічі «Клубу найкращих батьків» школі вручили стартовий грант від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».   За  кожними  позитивними змінами  на краще у школі чи дитсадку стоїть ініціатива батьків, яку допоможе реалізувати фонд розвитку навчального закладу.

 

oksy

Залиште коментар