Звіт за 2015 рік. Програма “Волинь спортивна”

ПРОГРАМА «ЛУЦЬКУ – СПОРТ  ВИСОКИХ ДОСЯГНЕНЬ» ( У 2016 році перейменована на “Волинь спортивна”)

– проект «Футбольне поле – в кожну школу»;

– проект «Підтримка олімпійського резерву»;

– організація та підтримка змагань;

– підтримка спортсменів;

– підтримка громадських організацій.

Центральною у 2015 році стала програма «Луцьку – спорт високих досягнень».

У червні 2015 року між Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», Федерацією легкої атлетики України та Федерацією легкої атлетики Волинської області підписано меморандум про взаємовідносини щодо розвитку фізичної культури і спорту. Передусім він спрямований на об’єднання зусиль з розвитку легкої атлетики в Україні.

Важливим пунктом у документі стала реконструкція легкоатлетичного комплексу стадіону «Авангард» і отримання ним ІІ категорії спортивної споруди за вимогами Міжнародної федерації легкої атлетики IAAF. Це дозволяє  проводити національні та міжнародні легкоатлетичні змагання, організовувати навчально-тренувальні збори збірної команди України з підготовки до чемпіонатів Європи, світу та Олімпійських ігор.Still1104_00004 копия

У рамках цієї реконструкції в серпні 2015 року було облаштовано бігові доріжки із синтетичним покриттям, сектори для стрибків, метань, а також інші важливі об’єкти.

БЮДЖЕТ: 6,1 млн грн.

Обов’язковою умовою сертифікації є також організація зони розминки для спорт­сменів. Для цього булореконструйовано університетський стадіон СНУ імені Лесі Українки «Спортивне ядро» (вул. Ярощука, 30), облаштовано там сучасні бігові доріжки, сектори для розминки, спортивні майданчики для гри у баскетбол, волейбол, майданчик для занять у стилі Street WorkОut.

БЮДЖЕТ: 2,5 млн грн.DSC_0188

У рамках проекту «Футбольне поле в кожну школу» Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» передбачено встановлення протягом 2013-2017 років універсальних міні-футбольних полів зі штучним покриттям у всіх загальноосвітніх школах міста. Наразі встановлено 15 полів. Протягом 2015 року ці спортивні об’єкти отримали п’ять загальноосвітніх навчальних закладів міста: школи № 5, 9, 13, 25 та КЗ «ЛНВК – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою».

Проект «Підтримка олімпійського резерву» мав на меті відзначення та стимулювання перспективніших спортсменів Луцька для відбору в олімпійську збірну України. Підтримку надали Андрію Чмуту (греко-римська боротьба) та Яні Беломоїній (велосипедний спорт). Фонд профінансував їм організацію навчально-тренувального процесу. На сьогодні Яна Беломоїна здобула ліцензію на участь в ХХХІ літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Одним із напрямків роботи Фонду була організація та підтримка змагань у місті Луцьку.

Із відкриттям легкоатлетичного комплексу на стадіоні «Авангард» розпочався новий виток у розвитку волинського спорту, на який покладають великі надії.

NL_20150905_0534

5 вересня відбулося грандіозне відкриття легкоатлетичного комплексу стадіону «Авангард» за участю більшості обласних федерацій та асоціацій з видів спорту, футбольних легенд – ветеранів ФК «Волинь» (Луцьк) та ФК «Динамо» (Київ).

У вересні відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1998-1999  р. н., а також командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1998 р. н. і молодших.

Широко долучився Фонд і до проведення чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос), Чемпіонату України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос).

DSC_0557

Одним із наймасштабніших спортивних заходів, проведених Фондом спільно з асоціацією міні-футболу (футзалу) Волинської області, став футзальний турнір «Lutsk open Cup – 2015». Не менш яскравим видався відкритий турнір із волейболу серед чоловічих команд «Луцька осінь – 2015», який проводив Фонд спільно з федерацією волейболу Волинської області. Одним із цікавих заходів було проведення Фондом та ТзОВ ФК «Волинь» у листопаді спортивно-масового заходу «Свято футболу». У жовтні на найвищому рівні відбулися змагання з міні-футболу «Шкіряний м’яч»серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Луцька. Ще раніше, у липні, на Театральному майдані було проведено турнір «Шаховий дебют» серед наймолодших шахістів міста. А на початку року в Луцьку стартував  Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Чудовий світ дитинства» та традиційний дитячий міжнародний турнір з хокею пам’яті В’ячеслава Хурсенка у приміщені спортивної арени «Снігова королева».

Пам’ятає Фонд і про наймолодших спорт­сменів Луцька. Зокрема, у грудні Фонд вперше долучився до заходу ОДЮСШ, де відбува­лася посвята в юні спортсмени 150 учнів.

Для участі у змаганнях різного рівня спортсмени отримали фінансування від Фонду. Зокрема:

– команда на чемпіонат Європи з козацького двобою та кубок світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих, 14-18.04, м. Львів;

– Олена Васіна на чемпіонат України з шахів (півфінали) серед жінок, 14-24.04, м. Дніпропетровськ, на чемпіонат України з шахів, 29.06-10.07, м. Львів, на міжнародний шаховий відкритий турнір з нормою ММ та МГ, 26.09-02.10, м. Львів;

– Анастасія Коновальчук та Андрій Подвальний на участь у чемпіонаті світу з французького боксу, 03-07.06, м. Ла-Рош-Сюр-Йон, Франція;

– Віталій Алпатов на чемпіонат світу з плавання, 28.07-03.08, м. Казань, Росія;

– Романа Бондарук на міжнародні  змагання «Арнольд Классік Європа», 24-27.09, м. Мадрид, Іспанія;20151108_193945

Анастасія Коновальчук та Андрій Под­вальний на чемпіонат світу з кікбоксингу,  03-08.11, м. Бенідорм, Іспанія;

– Дмитро Мерчук на чемпіонат Європи з карате кіокушинкай серед дорослих, юнаків та дівчат, 27-28.11, м. Битом і м. Тарновські Гури, Польща.

Крім цього, в рамках цього придбали:

– медикаменти Ірині Климець (легка атлетика (метання молота), майстер спорту України);

– спортивний інвентар для Марії Повх (вес­лування на байдарках і каное, майстер спорту України міжнародного класу);

– монітор серцевого ритму Іванові Банзеруку (легка атлетика (спортивна ходьба), майстер спорту України міжнародного класу);

– спортивний інвентар спортсменам ОСДЮСШОР «Олімп» (веслування на байдарках і каное).

Протягом року Фонд підтримав низку громадських організацій фізкультурно-спортивного скерування. Зокрема, закуплено татамі для Волинського обласного осередку федерації тхеквондо (ВТФ) України та килим для проведення навчально-тренувального процесу ГО СК з художньої гімнастики «Спорт-естет», а юні боксери Луцького дитячо-юнацького боксерського клубу «Золота рукавичка» отримали нові боксерські рукавиці.

БЮДЖЕТ: 34,6 млн грн.

Робота фонду в районах

IMG_3829

Починаючи з 2015 року Фонд розпочав розширення сфери своєї діяльності в інших районах області. Протягом осені у чотирьох районних центрах Волині – смт Любешові, Маневичах, містах Камені-Каширському та Ківерцях – завдяки Фонду Ігоря Палиці побудували ігрові  спортивні комплекси просто неба, до складу яких входять баскетбольний, волейбольний та міні-футбольний майданчики зі штучним покриттям. Крім цього, у Камені-Каширському та Маневичах на нових спортивних комплексах облаштували легкоатлетичні доріжки, а на стадіоні «Колос» у Любешові проведено ремонтні роботи легкоатлетичного покриття. В кінці осені у смт Олиці, Цумані та Любешові було збудовано по одному спортивному майданчику для занять в стилі Street WorkOut.

БЮДЖЕТ: 30,9 млн грн.

tilkyrazom

Залиште коментар